FÆLLESSPISNING – 14 NOVEMBER

Fællesspisning i forsamlingshuset tirsdag d. 14. november kl. 18. Se vedhæftede indbydelse. Vær OBS på at tilmeldingen skal ske via mail (helst) eller sms.
Der er max 110 pladser, så vær hurtig på aftrækkeren for at få de eftertragtede pladser 

 

TRYK NEDENFOR FOR AT SE INVITATION OG DETALJER:

Invitation-til-fællesspisning-november-2017

BEMÆRK: Lars Lindencrone Lavridsen vil kl. 19.30 fortælle lidt om sit kandidatur til byrådsvalget, hvor han stiller op for socialdemokratiet. Dette sker altså i forlængelse af fællesspisningen. Alle er velkomne til at lytte og stille spørgsmål. Selvfølgelig også dem, der ikke deltager i selve fællesspisningen. Det uformelle møde afholdes i forsamlingshusets lille sal. VEL MØDT!

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.